csgo 4:3 sorunu

Arkadaşlar benim bir sorunum var , CS:GO'da 4:3 oynamak istiyorum ama NVİDİA buna izin vermiyor.NVİDİA'da girdiğimde “Masaüstü Boyutunu Ve Konumunu Ayarla“ diye bir yer var.Oraya giriyorum ve En boy oranı yazan yer aslında Tam Ekran olmak zorundaymış 4:3 oynamak için,Tam Ekrana basıyorum seçmiyor kilitlenmiş bunun çözümü var mı? Varsa nedir?

SORUN:BLACKBARS

cruel1 cruel1 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Grafik sürücünü güncelle. Veya eski bir sürüme döndür. Nvidia Denetim masasını kaldırıp tekrar yükle. Veya DDU ile komple driverı silip Geforce Experience ile tekrar yükle.

    hydra hydra (3827)