Far Cry 3'te silahın dürbünü çok parlak, nişangah parlaklığı nasıl çözülür?

Far Cry 3 oynuyorum özelleştirilebilir nişangahı seçtim optic/laser/reflex ancak nişangah o kadar parlak ki tüm nişangahı parlatıyor ve düşmanı göremiyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim?

hydra hydra (3812)
2 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun ayarlarından bunu düzeltmenin bir yolu yok, harici olarak dosyaları değiştirerek bu soruna çözüm bulabiliriz.

    Öncelikle aşağıdaki linkteki dosyayı indirin. ( VİRÜS TOTAL )

    İndirdiğin rar dosyasının içindeki patch.dat ve patch.fat dosyalarını oyunun kurulu olduğu yerdeki data_win32 dosyasının içine atın. Yalnız atmadan önce içindeki dosyaların yedeğini alın, herhangi bir sorun yaşarsanız dosyaları eski haline çevirebilirsiniz.

    Dosya yolu = FarCry 3\data_win32\

    hydra hydra (3812)
    2 hafta önce cevaplandı