Thunderbird eklentisi çalışmıyor sorunu - Quicktext

Mailler için thunderbird kullanmaya başladım. Hızlı cevap için Quciktext adında bir eklenti kullanıyordum. Thunderbird uygulamasını başka pc ye taşıdım. Şimdi eklentiler bölümüne girdiğimde quicktext eklentisi görünüyor ve aktif. Fakat hiç bir yerde Quciktext çıkmıyor. Sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (341)
3 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu çözdüm.  Şöyle yaptım

    Thunderbird içindeki Quicktext eklentisini sildim. Sonra tekrardan yükledim. Zaten silmeden önce Quicktext simgesi bi tuhaf görünüyordu. Yüklemeden sonra Thunderbird ü kapattım açtım. Sorun düzelmiştir.

    alivecan alivecan (341)
    3 hafta önce cevaplandı