Bios ekranında çoğu şey siyah bunu nasıl mavi yapa bilirim?

Selamlar, bilgisayarımda mavi ekran hatası alıyorum, hata kodu: inaccessible boot device. Ve uzmanim.net kanalındabu sorunla alakalı video gördüm. Biosda 1-2 ayar yapmamız lazımdı ancak biosda çoğu şey kapalıydı (siyahtı) bunu nasıl mavi yapa bilirim? Bilgisayarım: DELL İnspiron 5720

blkshyvzakir blkshyvzakir (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bios'da değiştiremediğin şeyler muhtemelen yetkisiz erişimden dolayı siyah görünüyor. BIOS supervisor paroları gerektiriyor olabilir.

    Security bölmesindeki Admin password kısmını kontrol et. Bir Admin parolası mevcut mu diye.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı

    • Kontrol ettim şimdi, admin password kapalı şuanda, system password ve HDD Password açık blkshyvzakir 10 ay önce
    • BIOS ekran görüntüsü ekleyebilir misin? Kapalı olan ve açmak istediğin yerlere ait. @blkshyvzakir hakan 10 ay önce
    • Buraya nasıl eklrndiğini maalesef bilmiyorum size ulaşa bileceğim bir discord adresiniz fln varmı ve ya instagramda ola bilir @hakan blkshyvzakir 10 ay önce
    • Discord https://discord.com/invite/Z2fvsFsWPg @blkshyvzakir hakan 10 ay önce