Android telefonlarda WhatsApp kişileri nasıl silerim?

Android telefonlarda WhatsApp kişileri telefondan silmeden sadece WhatsApp tan silmek mümkün mü?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta gördüğünüz kişiler telefonunuzun rehberinden alınmaktadır.
    WhatsApp'taki kişileri, Kişi seç ekranından düzenlemek mümkün değildir. WhatsApp kişi listenizden silmek için, bu kişiyi telefon rehberinizden silmeniz gerekmektedir.

    Android telefonlarda WhatsApp üzerinden rehberdeki kişileri silmek için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. Kişi seç sayfasından silmek istediğiniz kişiyi bulun.
    2. Silmek istediğiniz kişinin üstüne dokunun.
    3. Yukarıdaki ismine dokunun.
    4. Kişi bilgisi sayfasında, 'Menü tuşu' > 'Rehberde görüntüle'yi seçin.
    5. Buradan kişiyi rehberden silme seçeneğini bulabilirsiniz.
    EceKoc EceKoc (834)