Error 1327. Invalid Drive hatası

ERROR 1327. Invalid Drive F:\

Error 1327. Invalid Drive H:

Error 1327. Invalid Drive Z:

gibi bir hata alıyorsam ne yapmalıyım?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Error 1327. Invalid Drive hatası Çözüm 1:

    1. Windows Vista, Windows 7  için Başlat'ı tıklayın. Regedit yazın Enter'a basın.
    2. Windows XP kullanıyorsanız Başlat > Çalıştır Regedit yazın Enter'a basın.
    3. Kayıt Defterinde  HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products\. yolunu izleyin.
    4. 9C8928403D4AB094F99FBA20A329833F gibi bir değer gördüğünüzde sağ tuşla tıklayın ve Sil'i seçin.
    5. 64 bit Windows kullananlar HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ yolunu izlesin.
    6. 32 bit Windows kullananlar  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ yolunu izlemeli
    7. {048298C9-A4D3-490B-9FF9-AB023A9238F3} gibi değeri bulun ve silin.

    Error 1327. Invalid Drive hatası Çözüm 2:

    1. Başlatı tıklayın. Çalıştıra CMD yazın ve Enter tuşuna  basın.
    2.  subst H: C:\   yazın Enter tuşuna basın. (H harfi hata aldığınız, Error 1327. Invalid Drive H:  hatasındaki H harfini temsil etmektedir. Bu harf sürücü harfi olup sizde değişebilir)

    Error 1327. Invalid Drive hatası Çözüm 3:

    1. Başlat > Çalıştır >  Regedit yazın Enter tuşuna basın.
    2. HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows| CurrentVersion\ Explorer\User Shell Folders yolunu takip edin.
    3. Sağ tarafdaki bölümde Error 1327. Invalid Drive H:  hatasında olduğu gibi H:\ içeren bir satır varsa sağ tuşla tıklayın Düzenleyin ve oradaki H:\ harfini C:\ yapın.

    hakan hakan (15424)