Instagram Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil

Instagram'da şifre yenile yaptığımda

"Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" uyarısı veriyor."

şeklinde hata alıyorum. Instagram neden mail adresimi tanımıyor?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagram Şifreni Yenile yaptığınızda "Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" uyarısı veriyor.

    Instagram Şifre yenileme sistemi e-posta adresinizi tanımıyorsa, farklı bir e-postayla kaydolmuş veya kaydolurken e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz.

    Instagram Şifre Yenileme için şunları deneyin:

    • Kaydolurken kullanmış olabileceğiniz başka e-posta adresleri için arama yapın

    • Şifrenizi Facebook doğrulamasıyla yenileyin

    Ne yazık ki, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresine erişemiyorsanız ve Instagram hesabınızı Facebook'a bağlamadıysanız, hesabı geri alamazsınız.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      slmlar. ben yeni insta hesab actim 2 gunden sonra e posta hesabi onaylamadan çıkış yaptiriildim. sifreyi yenile basınca hesabimi bulamuo( lutfen yardim ne yapmalıyım

      betriver betriver (1)