Iphone / Ipad : IOS 7 Wi-Fi ve Bluetooth düzgün çalışmıyor

Apple IOS 7 güncellemesinden sonra pek çok kullanıcı IOS 7 ile birlikte Wi-Fi ve Bluetooth'un düzgün çalışmadığını raporladı. Bu IOS 7'de bulunan bir hata olarak görünüyor.

IOS 7 Wi-Fi ve Bluetooth düzgün çalışmıyor sorunu için aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IOS 7 Wi-Fi ve Bluetooth düzgün çalışmıyor sorunu için potansiyel çözümler

    • Tuhaf ama, Ipad ve Iphone'nuna iOS 7 yükleyen bazı iOS 7 kullanıcıları telefonun adındaki  tırnak işaretini kaldırmanın çözüm sağladığını rapor ettiler. "Pelin’s iPhone” gibi olan iphone telefon adındaki tırnak işaretini kaldırmak çözüm olabilir.
      Settings > General > About > Name yolunu izleyin ve içinde tırnak olmayan bir ad verin.
    • Iphone / Ipad Airplane moduna almak daha sonrada Settings > General > Reset > Reset Network Settings  yolunu izleyip ağ ayarlarını resetlemek çözüm olabilir.
    • Iphone / Ipad 'de Settings > Control Center yolunu izleyerek Access on Lock Screen  özelliğini kapatmak, daha sonrada telefonu kapatıp açmak çözüm olabilir.
    • Ağ bağlantısı ile ilgili sorun yaşıyorsanız Adsl modemin yazılımını güncellemek çözüm olabilir.

    Hala sorun devam ediyorsa Ipad / Iphone cihazinizı servise götürmeniz gerekecektir. Yazılımla yapılabilecekler bunlarla sınırlı.

    pelinny pelinny (863)