Recording is not supported on this device yet Vine Hatası

Vine ile video çekmek istediğimde "Recording is not supported on this device yet" şeklinde hata alıyorum.

Vine ile video çekemiyorum, Vine ile video kaydemiyorum. Vine'da recording is not supported on this device yet hatası almamım, video çekemememin nedeni ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsunuz. Recording is not supported on this device yet hatasının anlamı Video kayıt bu cihazda henüz desteklenmiyor.

    Vine, Android platformu için yeni bir uygulama ve şuanda Recording is not supported on this device yet gibi hatalar malesef çok yaygın.

    Android kullanıcıları bir süre daha beklemek gerekecek. Vine, sık sık güncelleme yapacağını ve bu sorunları çözeceğini bildirdi.

    Sizin Vine güncellemelerini takip etmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok şuanda malesef.

    Google Play Vine yorumlarını okursanız zaten yeterli olacaktır. Kullanıcılar Vine'ı yerin dibine sokmuş durumdalar.

    pelinny pelinny (863)