WebCake 3.00 nasıl kaldırılır?

Merhaba. bilgisayarım da webcake 3.00 diye bir program olduğunu tespit ettim fakat ne yaparsam yapıyım hiç bir şekilde bilgisayarımdan asla yok edemiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bu arada kesinlikle denetim masasından program ekle/kaldır dan kalkmıyor. Kaldırmaya çalıştığım da ise şöyle bir hata mesajı veriyor.

Setup initialization error.

Webcake nasıl kaldırılır?

berk berk (224)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WebCake 3.00 bir tür malware, istenmeyen yazılımdır.

    İki aşamalı temizlik işleminden sonra WebCake kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

    WebCake Temizleme:

    1. Adım Norton Power Eraser ile tam sistem tarası yapma
    Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır? linkinden hem Norton Power Eraser yazılımını indirebilir hem de nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

    2. Adım Malware taraması ile bilgisayarı zararlı yazılımlardan arındırma.

    MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden Malware Bytes indirin ve kurun.  Linkte ayrıca malware bytes nasıl kullanılır anlatılmıştır.

    Yukarıdaki iki aşamadan sonra WebCake Kaldırma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış olmalı. Çözüm olmazsa yorum olarak bu cevaba bildirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

    hakan hakan (15424)