Windows 7'yi orjinal olarak nereden indiririm?

Windows 7 orjinal DVD'niz zarar görmüş veya Windows 7 orjinal DVD'sini kaybetmiş olabilirsiniz. Windows 7'yi tekrar kurulum için orjinal olarak indirip DVD'ye yazabilirsiniz.

Peki Windows 7 orjinal indirme işlemini nasıl yapabilirsiniz? Windows 7'yi legal olarak tekrardan nasıl indirirsiniz?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Düzenleme:

    Microsoft orjinal Windows 7 ISO indirme işlemlerini sonlandırdı.

    Eğer orjinal Windows kullanıyorsanız ve ürün numaranız varsa Windows ürün kurtarma sayfasından Windows 7 ISO dosyalarını indirebilirsiniz.

    Windows 7 ürün kurtarma sayfası için tıklayın.

    Aşağıdaki çözüm geçersizdir.

    Digital river Microsoft'un dijital dağıtımlar için kullandığı şirketidir. Windows 7 versiyonlarını aşağıdaki linklerden Digital River üzerinden indirebilirsiniz. Windows 7'lerin tamamı orjinaldir ve Windows 7 orjinal indirme linkidir.

    Windows 7 RTM

    Windows 7 SP1

    Windows 7 sürümleri ingilizcedir.  Fakat  Windows 7 türkçe yapma nasıl oluyor?

    linkinden Windows 7'yi nasıl Türkçe yapabilirsiniz öğrenebilirsiniz.

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler. İndiriyorum. Usb ile kurulum yapabilir miyiz ? Orjinal Key var elimde.

      kendifikri kendifikri (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Elbette yapabilirsiniz Yine uzmanim.net'te USB kurulum ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. hakan 9 yıl önce