Facebook görüldü yazısını kaldırma

Facebook'ta birine özel mesaj attığınızda "görüldü" ve görülme saati yazıyor. Facebook'ta görüldü yazısı nasıl kaldırılır?

Görüldü yazısını kaldırmanın bir yolu var mı?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook görüldü yazısını kaldırma

    Google Chrome ve Firefox tarayıcılarından birini kullanıyorsanız, bu iki tarayıcıya yükleyeceğiniz eklentiler ile Facebook Görüldü yazısını gizleyebilirsiniz. Böylelikle size gönderilen özel mesajların okudup okunmadığını size mesaj gönderen kişi göremeyecektir.

    Google Chrome Facebook Görüldü yazısı kaldırma:

    Google Chrome için  Facebook Görüldü yazısı kaldırma eklentisi indir

    Firefox Görüldü yazısı kaldırma:

    Google Chrome için  Facebook Görüldü yazısı kaldırma eklentisi indir

    Kullandığınız tarayıcıya göre yukarıdaki Chrome veya Firefox eklentisini yükleyin. Yüklemeden sonra Facebook Görüldü Yazısı Kaldırma işlemi tamamlanacaktır.

    Size mesaj atan arkadaşlarınız artık okundu yazısını göremeyeceklerdir. Facebook görüldü yazısını kaldırma şuan için bu ve benzeri eklentiler ile mümkün. Bunun dışında Facebook ayarları ile Facebook görüldü yazısını kaldırmak mümkün değil.

    Size mesaj gönderenlerin mesajlarını okuduğunuzu anlamaması için oldukça faydalı iki eklenti, Facebook görüldü yazısını gizlemede oldukça başarılı

    murat murat (12492)