iOS 7: iPhone ve iPad 'de uygulama nasıl kapatılır?

iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone ve iPad 'de uygulama kapatma yöntemi değişti. iOS 7:  iPhone ve iPad 'de uygulama nasıl kapatılır?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iOS 7 ile birlikte uygullamaları kapanmaya zorlama işlemi değişti. iOS 6 ve önceki sürümlerde Çoklugörev menüsünde açık olan uygulamaların üzerinde parmağınızla basılı tuttuğunuzda çıkan, kırmızı x ile uygulama kapatılabiliyordu.

    iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone ve iPad 'de uygulama kapatma yöntemi değişti. iOS 7 iPhone veiPad 'de uygulamamaları şu şekilde kapatabilirsiniz.

    • Home tuşuna iki kere basın ve çoklugörev menüsünü açın.
    • Kapatmak istediğiniz uygulamanın ekran görüntüsünü tutun ve yukarı doğru sürükleyin.
      ios 7 iphone ipad uygulama kapatma

    Bu şekilde iOS 7 kullanan iPad ve iPhone cihazlarda uygulamaları kapatabilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)