iOS 7 yükledikten sonra yön kilidi çalışmamaya başladı

 iPad 4. nesil cihazını kullanmaktayım.

 IOS 7'ye geçtikten sonra yön kilidi sapıtmaya başladı yön kilidi açık olmasına rağmen iPad'i çevirdiğim zaman dönmüyor.

Arada dönüyor. iPad'i yeniden başlatmadan sorun çözülmüyor.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pek çok iPad, iPad mini kullanıcısı iOS 7 güncellemesinden sonra yön kilidi'nin çalışmadığına dair şikayetleri var.

    iOS 7  yön kilidi ile ilgili bir hata barındırıyor. Şimdilik yön kilidi sorununu çözmenin yolu iPad'inizi yeniden başlatmak.

    iOS 7 yön kilidi sorunu sonraki iOS 7 güncellemelerinde çözülecek. Yön kilidi sorunu pek çok kullanıcı yaşıyor. Malesef iPad yön kilidi stabil bir şekilde çalışmıyor.

    pelinny pelinny (863)