instagram giriş yapamıyorum

instagram'a giriş yaparken sık karşılaşılan sorunlar ve çözümler anlatılmıştır.

500 Internal Server Error hatası alıyorum. Neden bu hatayı alıyorum?

instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

instagram  kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

instagram hesabım kapatıldı. Neden?

instagram şifremi değiştirdim. Fakat şifre hatırlatma maili gelmedi?

instagram Şifreni Yenile yaptığımda "Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" uyarısı veriyor.

instagram giriş yaparken "Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir. İki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olduğuna dikkat et." hatası veriyor.

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden instagram'a giriş yapamıyorum?

    Aşağıda instagram'a giriş yaparken karşılaşılan sorunlar ve çözümleri listelenmiştir.

    500 Internal Server Error hatası alıyorsanız bu sorun sizden değil instagam sunucularından kaynaklanıyor demektir. Instagram 500 Internal Server Error hatası linkinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Diğer sorunlar için aşağıdaki linkleri deneyebilirsiniz

    Instagram hesabım kapatıldı

    instagram şifremi değiştirdim. Fakat şifre hatırlatma maili gelmedi?

    Instagram Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir

    Instagram Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil

    instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

    instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

    sedapekmez sedapekmez (624)