Skype kullanıcı adı değiştirme

Skype'da hesap açtım fakat kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum. Skype kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

 Skype'da  kullanıcı adı değiştirmek mümkün mü?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype'da daha önce alınmış bir hesapa ait kullanıcı adını değiştirmek malesef mümkün değildir. Fakat başka bir kullanıcı adı alabilirsiniz. Başka bir Skype hesabı açarak istediğiniz kullanıcı adı kullanımda değilse alabilirsiniz.

    Yeni açtığınız Skype hesabınız ile MSN hesabınızı birleştirip, MSN'deki kontaklarınıza Skype'tan ulaşabilirsiniz.

    Ayrıca Skype'ta görünen isminizi yani arkadaşlarınızın Skype üzerinde gördükleri ismi değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:

    1. www.skype.com.tr 'ye tıklayın ve oturum açın.

    2. Hesap bilgilerinin altında, Profil tabına tıklayın.

    3. Kişisel Bilgi bölümünde önce Düzenle'ye tıklayın, ve ilk adınızı istediğiniz şekilde değiştirip Kaydet 'e tıklayın.

    pelinny pelinny (863)