Tango engel kaldırma

Tangoda yanlışlıkla birini engelledim. Şimdi engeli nasıl kaldırırım bilmiyorum.  Tangoda engellenen (block) kişileri nasıl görürürüm? Tangoda engeli nasıl kaldırırım?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tango ücretsiz mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Tango ile ücretsiz olarak mesajlaşabilir ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Tango mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

    Tango'da istenmeyen kişileri engelleyebilirsiniz. Egellemekten vazgeçtiğiniz zamanda engeli kaldırabilirsiniz.

    Tango'da engel kaldırmak için aşağıdaki işlemleri yapın. Tango'da engel kaldırma resimli olarak aşağıda anlatılmıştır.

    1. Tango' yu açın. Tango ayarlar menüsüne dokunun.  Örneğin ayarlar menüsü Samsung Galaxy telefonlarda  Home yani ana ekran tuşunun hemen solundaki tuşa dokunarak açılır.
      Tango engel kaldırma
    2. Ayarlar  yani Settings 'e dokunun.
    3. Tango Settings / ayarlar ekranında Manage Block List  / Engel Listesini Yönet'e dokununun.
      Tango engel kadırma - Engelli listesini yönet
    4. Tango içerisinde açılan engellenenler listesinde engelini kaldırmak istediğiniz kişiye dokunun . Sağındaki çek alanına dokunarak işaretleyin.
    5. Daha sonra Tango engellenen kişiler ekranının altında olan Unblock  / Engeli kaldıra dokunun.
      Tango kişi engeli kaldırma - engeli kaldır

    Yukarıda resimli anlatımda gösterilen Tango engel kaldırma işlemi iPhone yani iOS cihazlarda da benzer şekildedir. Bazı bölümler ufak değişiklikler gösterebilir.  Tango engel kaldırma ile ilgili sorun yaşarsanız uzmanim.net'e sorabilirsiniz. Tango engellenen kişilerin engelinin kaldırılması yukarıdaki aşamalardan oluşmaktadır.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      • Tangom calismiyo. Hersekeste engel gozukuyo
      kullanici938280 kullanici938280 (1)