Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Internet Explorer  tarayıcınızı bazı durumlarda, örneğin istenmeyen bir eklenti yüklendiğinde, internette gezerken sürekli kapanmaya başladığında, eklentiler yüzünden Internet Explorer  yavaşladığında sıfırlamak veya resetlemek gerekebilir.

Internet Explorer  nasıl resetlenir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Internet Explorer ile sorun yaşıyorsanız Interner Explorer'in en son sürümünü yüklediğinizden emin olun.

    Internet Explorer Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

    Internet Explorer'in son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Internet Explorer içerisinde "Dişli" şeklinde görünün ikonu tıklayın ve Internet explorer'ın işlem menüsüne ulaşın.

    Buradan İnternet Seçenekleri - Internet Options bölümünü tıklayın.

    delta-homes.com nasıl kaldırılır? Internet Explorer internet seçenekleri

    Buradan Gelişmiş - Advanced  sekmesini tıklayın ve açılan pencereden Sıfırla - Reset 'i seçin.
    delta-homes.com nasıl silinir? Internet Explorer sıfırlama

    Reset butunundan sonra açılan pencereden "Kişisel ayarları sil"  "Delete  personal  settings" i işaretleyin ve  Sıfırla - Reset i tıklayın.

    delta-homes.com nasıl temizlenir? Internet explorer kişisel ayarları sil

    murat murat (12492)