02 Ağustos (2016) büyük güncellemesi ile Windows 10 işletim sistemi hangi ana sürüme yükseldi?

Windows 10 işletim sistemi birinci seneyi devriyesini yaşadığı içinde bulunduğumuz günlerde ilk büyük güncellemesini aldı (ve almakta, güncellemeler sürüyor).

Bu senelik büyük güncellemeyle Windows 10 işletim sistemi ana sürümü ne oldu; önceki sürüm neydi ve güncelleme sonrası hangi sürüme yükseldi?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bugün (02 Ağustos 2016) bütün dünyada olduğu şekilde ülkemizdede saat 20:00'den itibaren Windows 10 işletim sistemlerine büyük güncelleme gerçekleşmiştir ve bu büyük güncelleme ile işletim sistemi ana sürüm numarası 1511'den 1607'ye yükselmiştir.

    Windows 10 kullanıcılarına hayırlı, uğurlu olsun!

    Büyük güncelleme öncesi:

    Büyük güncelleme sonrası:

    temmuz temmuz (12505)