0xA00F4244(0xC00D36D5) Hatası

Windows'un kendi kamera uygulamasını açtığımda 0xA00F4244(0xC00D36D5) hatası alıyorum ne yapmam lazım

dvdn dvdn (-103)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sistemini belirtmemişsin. Eğer Windows 10 ve büyük güncelleme (2 Ağustos) sonrası bir problem ise alttaki çözümü deneyebilirsin:

    Windows 10 Kamera Çalışmıyor (tıkla)

    Farklı ise en kolay ve hızlı çözüm olarak Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Edit:

    Windows 10 işletim sistemli PC'de Büyük güncelleme ile alakalı değilse yine Sistem Geri Yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer büyük güncelleme ile ilgiliyse yeni güncellemelerle düzeltilmesini beklersin (Microsoft bu problemi adım adım düzeltecek. Önümüzde Eylül güncellemesi var). veya PC'nin yetkili teknik servisine -telefon ile- çözüm sorabilirsin

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Büyük güncelleme ile alakalı değilse yine Sistem Geri Yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer büyük güncelleme ile ilgiliyse yeni güncellemelerle düzeltilmesini beklersin (Microsoft bu problemi adım adım düzeltecek. Önümüzde Eylül güncellemesi var). veya PC'nin yetkili teknik servisine -telefon ile- çözüm sorabilirsin. temmuz 7 yıl önce
    • Geçmiş olsun :) temmuz 7 yıl önce