11 Kasım 2016 gittigidiyor.com açılmıyor

gittigidiyor.com'e erişmek istediğimde sayfa hata veriyor. Alt sayfalara da erişmek istediğimde  Şu anda sitede
bakım çalışması yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. uyarısı geliyor

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gittigidiyor.com şuanda ulaşılamaz durumda. Sorun teknik bir hatadan kaynaklı gibi görünüyor.  Alt sayfalara erişmek istendiğinde şuan bir çalışma yapıldığına dair uyarı geliyor,  fakat gittigidiyor.com ana sayfası erişilemez durumda.

    Google Chrome ile gittigidiyor.com'a erişmek istenildiğinde Bu siteye ulaşılamıyor hatası ile karşılaşılıyor. Sorun kısa süre içinde düzeltilecek diye tahmin ediyorum.

    murat murat (12492)