1300 TL Civarı ve Altı Akıllı Telefon Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, 1300 TL civarı ve altı akıllı telefon arıyorum. Beni yarı yolda bırakmayacak kasmayan, ön ve arka kameraları güzel perfonmansı iyi olan bir telefon önerebilirmisiniz? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Not: Soru GÜNCELLENMİŞTİR.

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

  • Tam 1000tl bandında yeni çıkan güzel bir telefon var general mobile gm 5 plus incelemeni tavsiye ederim.Şurdanda incelemeye ulaşabilirsin https://www.youtube.com/watch?v=IFus9eiVh4g dyildiz 7 yıl önce
  • Tavsiyeniz için teşekkürler. lion 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

General Mobile GM 5 Plus kesinlikle önermiyorum.

Daha önce inceleme yazısını yazmıştım ve bir güncelleme yaparak neden önermediğimi açıkladım.

Aşağıdan o yazıya ulaşabilirsin.

General Mobile GM 5 Plus alınır mı?

Ben LG G4 öneriyorum.

İthalatçı garantili olarak alabilirsin.

İthalatçı garantili ne demek? Güvenilir mi?

Kamera olarak günümüz amiral gemilerine ( S6 & S7 & G5 & HTC 10) oldukça yakın bir seviyede.

Performans olarak ise Snapdragon 808 ve 3 GB RAM oldukça yeterli. Tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir cihaz. LG güncelleme konusunda da diğer Android telefon üreticilerine göre iyi. Bir sonraki Android güncellemesi olan N sürümünü de LG G4 alacaktır. Tavsiye ederim.

Hepsiburada.com LG G4

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce cevaplandı

  • Tavsiyeniz için teşekkürler. İnternet üzerinden alımlarda bir kaç sorun yaşadığım için pek sıcak bakmıyorum bu yüzden mağazadan almayı düşünüyorum. Mağazadaki fiyatıyla LG G4'de şimdilik bütçemi aşıyor. Başka bir önerebileceğiniz 1300 TL civarı ve altı telefon varmı? lion 7 yıl önce
  • Lenovo Vibe P1 alabilirsin. Ancak bugün ASUS Zenfone 3 tanıtıldı. Oldukça iyi bir cihaz gibi görünüyor. Düz sürümü 1000-1250 TL civarlarında bir fiyatla ülkemizde satışta olacaktır. Beklemeni tavsiye ederim. Beklemezsen Lenovo Vibe P1 alabilirsin. brsozl 7 yıl önce
  • Teşekkürler brsozl bekleyeceğim dediğiniz gibi iyi bir telefona benziyor. lion 7 yıl önce