2.000 TL bütçe ile hangi android telefon alınabilir?

Selam, 2.000 TL bütçem var. En iyi android telefon hangisi? Cevaplarınızı bekliyorum sevgilerimle...

litleprince21 litleprince21 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mart ayından bu zamana kadar fiyatlarda bir düşüş oldu elbette. O yüzden bütçeni 100-200 TL arttırabilirsen Galaxy Note 5 çok iyi bir tercih olacaktır.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      1500-2000TL Akıllı Telefon Tavsiyeleri linkini inceleyebilirsin. İstediğin bütçeye uygun en iyi akıllı telefonları ve özelliklerini linkte bulabilirsin.

      damlakoc damlakoc (1391)