2000-2200 tl 12 ay ve üzeri taksit imkanlı Laptop önerisi

Merhaba

Aradığım en fazla 2000-2200 tl 12 ay ve üzeri taksit yapılan bir dizüstü bilgisayar ;

Bu laptoptan beklentilerim birkaç yıl önce çıkmıs olan oyunları orta grafikte oynayabilmek ve photoshop vb. programları çalıştırmak önem verdiğim yer içi(ram, gpu, cpu) tasarımı aşırı dandik olmadıği sürece sıkıntı yok (metal gövde olmasını isterdim ama malum fiyat artıyor )

Önerilerinizi bekliyorum.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Doların da yükselmesi ile bahsettiğiniz fiyatlara orta karar bir notebook alınabilir.Eskiden bu fiyatlara Core i7 bile alınabiliyordu.Şimdi ise en fazla Core i5 alınabiliyor.

    Hepsiburada.com ve vatan bilgisayarda 12 değil 6 taksit ile notebooklar bulunabiliyor.

    Eğer 6 taksit imkanınız varsa aşağıdaki önerilere bakabilirsiniz.

    Acer E5-575G-51PV buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (2200 TL 6 Taksit)

    • Core i5 7200U (7. yani son nesil işlemci)
    • 8GB DDR4 Ram
    • Nvidia 940MX ekran kartı
    • 1 TB Harddisk
    • Windows 10 Home

    Dell Inspiron 5567 buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (2300 TL 6 Taksit)

    • Core i5 7200U (7. yani son nesil işlemci)
    • 8GB DDR4 Ram
    • AMD Radeon R7 M445 Ekran kartı (940 MX ten daha düşük performanslı)
    • 1 TB Harddisk
    • Windows 10 Home

    Lenovo V110-17IKB buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (2395 TL 6 Taksit)

    • Core i5 7200U (7. yani son nesil işlemci)
    • 8GB DDR4 Ram
    • AMD Radeon R5 M430 Ekran kartı (940MX ve R7 M445 den düşük performanslı)
    • 1 TB Harddisk
    • İşletim Sistemi Yok - FREEDOS
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • http://www.hepsiburada.com/hp-15-aw007nt-amd-a10-9600p-3-3ghz-12gb-1tb-8gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-z9b04ea-p-HBV000002BUBU bu cihazda ilgimi çekti ekran kartı ve ram kapasitesi çok yüksek fakat amd konusunda hiç bilgim yok sizin fikriniz nedir @ismailsarp mutecessis 7 yıl önce
    • Büyük farklar olmasa da intel işlemcilerin biraz gerisindeler.Ancak standart kullanıcı için bu pek sorun teşkil etmez.Ayrıca 15W tdp değerindeler bu da batarya ömrünü olumlu yönde etkiler.Alabilirsiniz.Ancak işlemci Ram dan daha önemli olduğundan ben ilk tercihi işlemciden yana seçerdim.Aynı fiyata 7200U almak bana göre daha mantıklı bir hareket olurdu.Fiyat ile karşılaştırılırsa size yukarıda önerdiğmi Dell bilgisayar ı düşünebilirsiniz. ismailsarp 7 yıl önce
    • önerdikleriniz arasında en cazipi acer oldu ama birkaç bilgisayara daha bakıyorum mutecessis 7 yıl önce
    • bu asus un acer dan farki ekran kartı http://www.hepsiburada.com/asus-k555uq-dm028dc-intel-core-i5-6200u-2-3ghz-2-8ghz-4gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001YJNY?magaza=Ebrar%20Bilgisayar mutecessis 7 yıl önce
    • Nvidia Geforce 940M mutecessis 7 yıl önce
    • karşılaştırma sitelerinde Nvidia GeForce GT 940MX e göre daha performanslı olduğunü gösteriyor ve bu cihaz asus ama 300 tl daha vermeye değer mi ? mutecessis 7 yıl önce
    • Yolladığınız asus hem Rami 4 hem de işlemci 6200U.Bana kalırsa Ram i bu saatten sonra 8 alın. ismailsarp 7 yıl önce
    • bu Acer in 4 gb ekran kartılısını alıp 200 tl daha eklemem mantıklımı mutecessis 7 yıl önce
    • http://m.n11.com/acer-f5-573g-5105-156-core-i5-7200u-8g-1tb-4gb-geforce-940mx-P147562974 mutecessis 7 yıl önce
    • ayrıca 2gb daha uygun ama bu mağaza güvenli midir ? mutecessis 7 yıl önce
    • 2 gb ekran kartı link: http://m.n11.com/acer-e5-575g-58qx-core-i5-7200u-2gb-geforce940mx-4gb-ddr4-500gb-P154619763 mutecessis 7 yıl önce
    • mağaza ebrar mutecessis 7 yıl önce
    • bkn: http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3455&gid2=3234&compare=geforce-940mx-2gb-vs-geforce-940m-4gb mutecessis 7 yıl önce
    • Ekran kartının bu seviyedeki bir sürümü için 2 Gb veya 4 Gb olması çok da önemli olmayacaktır. ismailsarp 7 yıl önce
    • bu sebeple ekran kartınızın 4 GB olması size ekran kartının daha fazla performans vereceği düşüncesini vermesin. ismailsarp 7 yıl önce
    • Teşekkürler mutecessis 7 yıl önce