(2016 Ocak) 1000TL Altı Akıllı Telefon Tavsiyeleri

1000TL'ye alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisidir?

1000TL altı en iyi akıllı telefon hangisidir?

1000TL altı en iyi telefon hangisidir?

1000TL bütçe ile alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisidir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1000TL Altı Akıllı Telefon Tavsiyeleri

    1. ASUS Zenfone Go
       Fiyatına göre barındırdığı güçlü donanımıyla dikkat çeken Zenfone GO, 1000TL altında alınabilecek iyi cihazlardan bir tanesi. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de alacak olan Zenfone GO, 1000TL altı akıllı telefon tavsiyeleri listemize girmeyi başardı.
      1000TL-Altı-Akıllı-Telefon-Tavsiyeleri
      Asus Zenfone GO Teknik Özellikleri
      - Ekran:
      5 inç, 1280×720 HD IPS
      - Chipset: Mediatek MT6580
      - İşlemci: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
      - Grafik İşlemci:  Mali-400
      - Ağ Bağlantıları: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, NFC, Çift SIM
      - Bellek (RAM): 2GB RAM
      - Depolama: 16 GB (64 GB’a yükseltilebilir SD kart desteği mevcut)
      - Kamera: Arka kamera 8 MP, Ön kamera 2 MP
      - İşletim Sistemi: Android 5.1 Lollipop ( Android 6.0 gelecek)
      - Batarya: 2070 mAh
      Fiyat: 700TL

    2. Sony Xperia M4 Aqua
       Sony Xperia M4 Aqua
      , ekranının 720P çözünürlüğe sahip olmasına karşılık barındırdığı güçlü Snapdragon 615 yonga setiyle 1000TL altında oldukça dikkat çekiyor. 8GB hafıza barındırması her ne kadar büyük bir eksi gibi gözükse de Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelecek depolama ayarları, hafıza sorunu ortadan kaldıracaktır. Sony Xperia M4 Aqua güçlü donanımı, oyun performansı ve sorunsuz arayüzü ile 1000TL altı akıllı telefon tavsiyeleri listemize girmeyi başardı.
      1000TL-alti-akilli-telefon-tavsiyeleri-2
      Sony Xperia M4 Aqua Teknik Özellikleri
      - Ekran:
      5 inç, IPS LCD 720 x 1280
      Chipset: Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615
      İşlemci: Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-Core 1.0 GHz Cortex-A53
      Grafik İşlemci:  Adreno 405
      Ağ Bağlantıları: Wi-Fi 802.11 b/g/n çift bant, Bluetooth 4.1
      - Bellek (RAM): 2GB RAM
      - Depolama: 8 GB (128 GB’a yükseltilebilir SD kart desteği mevcut)
      - Kamera: Arka kamera 13 MP, Ön kamera 5 MP
      - İşletim Sistemi: Android 5.0 Lollipop ( Android 6.0 gelecek)
      - Batarya: 2400 mAh
      Fiyat: 999TL

    3. ASUS Zenfone 2 Laser

      Yeni nesil laser odaklama sistemiyle fiyat segmentine göre başarılı kamera performansı sunan Zenfone 2 Laser, 1000TL altında alınabilecek en iyi cihazlardan bir tanesi. Gorilla Glass 4 ekran koruması ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Zenfone 2 Laser, 1000TL altı akıllı telefon tavsiyeleri listemize girmeyi başardı.
      1000tl-alti-akilli-telefon-tavsiyeleri-3
      ASUS Zenfone 2 Laser Teknik Özellikleri
      - Ekran:
      5 inç, 720 x 1280, Corning Gorilla Glass 4
      Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
      İşlemci: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
      Grafik İşlemci:  Adreno 306
      Ağ Bağlantıları: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
      - Bellek (RAM): 2GB RAM
      - Depolama: 8/16GB (128 GB’a yükseltilebilir SD kart desteği mevcut)
      - Kamera: Arka kamera 13 MP, Ön kamera 5 MP
      - İşletim Sistemi: Android 5.0 Lollipop ( Android 6.0 gelecek)
      - Batarya: 2400 mAh
      Fiyat: 799TL

    4. Microsoft Lumia 640 LTE
       Microsoft Lumia 640 LTE, yakın zamanda alacağı Windows 10 Mobile güncellemesi ile dikkat çekiyor. Stabil arayüz performansı ve sahip olduğu 2500mAh batarya ile kaliteli bir Windows Phone deneyimi yaşayabilirsiniz. Windows 10 Mobile güncellemesinin yaklaştığı şu günlerde Lumia 640 LTE, uygun fiyatıyla 1000TL altı akıllı telefon tavsiyeleri listemize girmeyi başardı.
      1000tl-alti-akıllı-telefon-tavsiyeleri-4
      Microsoft Lumia 640 LTE Teknik Özellikleri
      - Ekran:
      5 inç, IPS LCD 720 x 1280, Gorilla Glass 3
      Chipset: Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400
      İşlemci: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
      Grafik İşlemci:  Adreno 305
      Ağ Bağlantıları: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, NFC
      - Bellek (RAM): 1 GB RAM
      - Depolama: 8 GB (128 GB’a yükseltilebilir SD kart desteği mevcut)
      - Kamera: Arka kamera 8 MP, Ön kamera 1 MP
      - İşletim Sistemi: Windows 8.1 Mobile ( Windows 10 Mobile çok yakında gelecek)
      - Batarya: 2500 mAh
      Fiyat: 649TL
    brsozl brsozl (1961)