25 Aralık 2015 Twitter çok yavaş sorunu

Twitter çok zor açılıyor. Sayfanın yüklenmesi için oldukça beklemem gerekiyor. Sorun ne olabilir?

Twitter.com'a girmek istediğimde tarayıcı penceresinde uzunca süre twitter.com bekleniyor yazıyor.

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    25 Aralık 2015 Twitter çok yavaş sorununun nedeni ve çözümü nedir?

    23 Aralıkta başlayan internet yavaşlık sorunu Twitter'da hala devam ediyor. Sorun yine BTK kaynaklı bir yavaşlatma gibi görünüyor.

    Youtube servisi 24 Aralık tarihi itibarı ile normale döndü. Fakat Twitter hâlâ çok geç açılıyor ve oldukça yavaş. Sorun tüm Türkiye genelinde yaşanıyor.

    Twitter hızını normale çekmek için yine VPN yazılımları en uygun çözüm olarak karşımıza çıkıyor.   VPN programları linkinde listenen VPN programları arasında Psiphon nedir, nasıl kullanılır? sorunsuz çalışanlardan birisi. Zira Zenmate artık Türkiye'den erişilebilir değil.

    VPN ile Twitter'a eriştiğinizde hız normale dönüyor. Twitter yavaşlık  sorunu bir süre daha Türkiye genelinde devam edecek gibi görünüyor.

    murat murat (12492)