26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi neleri içeriyor?

26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi ile gelen yenilikler ve hata gidermeleri nelerdir?

alattin alattin (16984)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi içeriği ile ilgili detaylı bilgiye uzmanim.net blogundan ulaşabilirsiniz:

    26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi

    Ayrıca her tür geliştirme isteğinizi bu gönderinin altına yorum olarak yazabilirsiniz.

    @murat @ismailsarp @ebruli @temmuz

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bilgilendirme için sagol, diğer güncellemeleri de bekliyoruz murat 7 yıl önce
    • Merhaba , Çözümleri geri getirmek için çalıştığınız için teşekkürler . Fakat ben profilime girdiğimde hala tüm soru ve çözümleri göremiyorum . Bunun nedeni nedir ? mat7 7 yıl önce
    • @ebruli uzmanim.net'te yukarıda (sayfanın en üst bölümünde) Ebruli yazan yere tıkladığında "Sorularım"," Cevaplarım" şeklinde görebilirsiniz alattin 7 yıl önce
    • Evet gördüm , İlginize çok teşekkürler :) iyi çalışmalar . mat7 7 yıl önce
    • Arkadaşlar sitenin çalışmalarıyla alakasız bir soru sorsam çok mu yanlış olur bilmiyorum ama hoş görünüze güvenerek bir soru soracağım sizlere bir bilginiz varsa lütfen paylaşın benimle. Sorum şu ehliyetler yenileniyor biliyorsunuz , bunun için internetten randevu alınıyor bunuda biliyorsunuz. Bu randevuyu alınca e postaya bir referans nosu gelmesi gelmesi gerekiyormuş . Benim bu referans numaram e postama gelme 20 günü geçti . Bu durumda benim randevum geçerlimi sizce ? Böyle bir durum başınıza geldimi Bana bu konudada yardımcı olabilimisiniz çok rica etsem. uygun görmezseniz hemen silerim sorumu . mat7 7 yıl önce
    • @ebruli içerisinde internet, teknoloji olan her şey bizimle alakalı. bunu soru olarak sorabilirsiniz, biz de araştırır bulduğumuz doneleri sizinle paylaşırız alattin 7 yıl önce
    • @alattin Harikasınız ! Açıkçası yorum bölüme epey çekinerek yazmıştım ve bu yüzden soru bölümüne yazamadım sorumu . Ters bir tepki vermenizden çekindim . Teşekkür ederim . Hemen sorumu soru bölümüne yazıyorum. Bir şekil yardımcı olacağınıza eminim . Kolay gelsin :) mat7 7 yıl önce
    • @ebruli hiç çekinmenize gerek yok. Burada kimse ters tepki vermez. Formata uygun değilse sizi kibarca bilgilendiririz. Hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim :) alattin 7 yıl önce
    • Kaliteli ilginize bende çok teşekkür ederim @alattin ve nezdinizde bize yardımcı olmak için son sistem çabalayan ve bunu iyi başaran buradaki tüm arkadaşlara . İyi çalışmalar. :) mat7 7 yıl önce

    Hayırlı olsun uzmanim.net adına.Mesajların hızlı yüklenmesi olayına sevindim.Mesaj silme olayı da sanırım ileride eklenecektir :)

    Ayrıca 1.200.000 kişi olmak da gurur verici !

    ismailsarp ismailsarp (6010)