%27 kullanılabilir(prize takılı,dolmuyor)

%27 kullanılabilir(prize takılı,dolmuyor) hatası alıyorum adaptör'ü çektikten sonra birden bilgisayar kapanıyor? sorunu nedir acaba

theriskoftime theriskoftime (39)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Direk bilgisayarının bataryasını yenilemen lazım demek bence bir çözüm değildir. İnternette araştırma yapılırsa bu sorun ile karşılaşan birçok insan bulunur . Uzmanım.net ' te yer alan başlıca çözüm başlıklarına göz atabilirsin . Kolay gelsin umarım sorunun çözülür.

    http://uzmanim.net/soru/prize-takili-dolmuyor/65105

    http://uzmanim.net/soru/lenovo-prize-takili-dolmuyor-hatasi/291

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Arkadaşın dediği gibi bataryada olabilir benim kullandığım laptop Samsung,Samsung'un kendi programı Easy Display Manager tarafından ingilizce olarak ''battery lifetime in current state is not longer'' hatası alıyorum, neyse yinede teşekkür ediyorum. theriskoftime 7 yıl önce

    Bilgisayarının bataryasını yenilemen lazım,bataryan bozuk olduğu için kapanıyor çünkü bataryan elektriği depolayamadığından bozuk olduğu için bilgisayarın kapanıyor .

    umuttt umuttt (207)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Evet, büyük ihtimal problem bataryada teşekkürler.. theriskoftime 7 yıl önce