2X RDP Client Remote Desktop Client nasıl kullanılır?

2X RDP Client Remote Desktop Client nedir, nasıl kullanılır?

2X RDP ile Windows sunucuya nasıl bağlanılır?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2X RDP Client Remote Desktop Client Nedir?

    2X RDP Client Remote Desktop Client farklı protokolleri de destekleyen bir uzak masaüstü bağlantı programıdır.

    2X RDP Client Remote Desktop Client ile şu tür bağlantılar yapılabilir:

    • 2X ApplicationServer XG
    • 2X SecureRemoteDesktop
    • Standart RDP

    Eğer Windows sunucunuzu RDP ile yönetiyorsanız iyi bir RDP istemci alternatifidir. RDP için ücretsizdir.

    2X RDP Client Remote Desktop Client nasıl kullanılır?

    1. 2X RDP Client Remote Desktop Client programını buradan indirin.
    2. 2X RDP Client Remote Desktop Client programını kurun.
    3. File > New Connection'ı tıklayın.
    4. New Connection  > Standart RDP (Free) seçin.
    5. OK tıklayın.

    Connection Properties ekranı açılacaktır.

    1. Primary Connection bölümüne IP adresini ya da sunucunun adresini yazın.
    2. Logon bölümüne Kullanıcı adı ve parolanızı yazın (Administrator ve şifresi gibi)
    3. Tamam'ı tıklayın.

    Sol panelde sunucunuz belirecektir. Bağlantı için  iki kere tıklayın.

    hakan hakan (15424)