3000 TL oyun laptopu önerisi

Daha önce MONSTER-ABRA-A5-V6 ' i önermiştiniz ama araştırmalım sonucu bu cihaz bana yeterli gelmedi.

3200 TL civarı bütçemle daha iyisini önerir misiniz?

akinkolcu akinkolcu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütçeni biraz daha arttırman iyi olmuş. GTX 960M ile çok daha iyi bir oyun performansı alabilirsin.

    Bütçene Abra A5 V5.3 15.6" modeli oldukça uygun. Ancak bu fiyat segmentinde kesinlikle SSD eklemelisin. Performans olarak kullanıcı deneyimini en çok etkileyen olay SSD oluyor. Ben şahsen SSD olmayan bir cihaz kullanmak istemem bu saatten sonra.

    Detaylı bağlantıyı aşağıya atıyorum. SSD ekleyerek alabilirsin.

    Abra A5 V5.3 15.6"

    brsozl brsozl (1961)