32 bit bilgisayara, 64 bit oyun yüklenir mi

selam. bi oyun var 64 bit istiyor benim sistem 32 bit.illaki 64 bit olmasımı lazım pc nin 32 bit le kasarakda olsa oynayamazmıyım

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

  • @ismailsarp 'ında belittiği gibi cevap "hayır". Ama tersi olsaydı mümkün olurdu. Yani 64 Bit bilgisayarda 32 Bit oyun (veya program).. temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Hayır yapısı gereği 64-Bit işlemcileri desteklediğinden oynayamazsınız.64 Bit mimari yapısını işlemciniz desteliyorsa çok eski olmadığı taktirde tüm bilgisayarlar artık destekliyor, 64 Bit kurmalısınız.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

    2 gb ram im var 64 bit yaparsam hangi sorunlarla karşılaşırım

    efeoztas06 efeoztas06 (6)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hiçbir sorunla. işlemciniz desteklerse 64 bit kurabilirsiniz.Ama 3 GB ve altı ram için 64 bit önerilmez.64 bit için ram değerinin biraz daha yüksek olması performans için daha iyi olacaktır. ismailsarp 7 yıl önce