32 bitli windows 8.1 pro işletim sistemi

selam arkadaşlar bir arkadaşımın bilgisayarı 32 bit windows 8.1 pro işletim sistemine sahip 32 biti 64 bit yapmak istiyormuş formatla arkadaşımın bilgisayarı 64 bit desteklediğini nasıl öğrenebiliriz programlı proogramsız farketmez şimdiden teşekkür ederim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın RAM 'ı 4GB ve üstündeyse 64bit işletim sistemi kullanmalısınız.

    Detaylı bilgi için buraya(Tıkla)  bakabilirsiniz

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorulan soru o değil :) Bilgisayarının 64 biti desteklediğini sormuş :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • 4 gb miş arkadaşımın ramı efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Biliyorum sorulan soruyu. Detaylı bilgi de verdim linkte . bakar ve okursanız anlaşabiliriz blackheaven 7 yıl önce
    • tamamdır sorun çözülmüştür 64 bit destekleniyor teşekkürler efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • @efsaneemrahylz Rica ederim çözülmesine sevindim . solda çözüldü işaretine tıklarsanırz konuyu kapatabiliriz :) blackheaven 7 yıl önce
    • 4GB ram var dıye destekli değil.İslemci ve ekran kartınada bakılması lazım. ardahd 7 yıl önce