4.5G'de paketim/tarifem yeterli olacak mı, internetim yetecek mi?

4.5G'de paketim yeterli olacak mı?

4.5G'de tarifem yeterli olur mu?

4.5G'de kotam yeter mi?

4.5G'de kotam daha fazla gider mi?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4.5G'de internetim daha fazla gider mi? 4.5G'de paketim/tarifem yeterli olacak mı, internetim yetecek mi?

    4.5G teknolojisi bugün (1 Nisan 2016) tarihinde ülkemizde kullanıma açıldı. 3G bağlantısına göre oldukça yüksek hızlar sunan 4.5G, akıllara 4.5G'de paketim yeterli olacak mı? Sorusunu getiriyor.

    4.5G teknolojisi ile birlikte mobil internet artık daha hızlı bir hale geldi. Bu hız son kullanıcının daha fazla içerik tüketmesine yol açabilir. Örneğin 4.5G öncesinde 3G bağlantıda mobil veri ile günde 3 saat internet kullanıyordunuz. Şimdi 4.5G teknolojisi ile ulaşacağınız yüksek hızlar sayesinde aynı süre içerisinde çok daha fazla internetinizi harcayabilirsiniz. Bu da mevcut paketinizin 3G'ye göre çok daha hızlı tükenmesine yol açabilir. Bu nedenle yüksek kotalı 4.5G tarifileri sizin için daha uygun olabilir.

    4.5G uyumlu telefonlar listesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    4.5G uyumlu telefonlar

    4.5G telefon ayarları için aşağıda yer alan size uygun bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

    iPhone 4.5G nasıl açılır?

    4.5G hızınızı ölçmek için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

    4.5G hız testi nasıl yapılır?

    4.5G hakkında sık sorulan sorular

    Telefonumun üst menüsünde yazan LTE ne anlama geliyor?

    4.5G’ye geçtikten sonra tarife ücretimde değişiklik olacak mı?

    brsozl brsozl (1961)