4.5G’ye geçtikten sonra tarife ücretimde değişiklik olacak mı?

4.5G'ye geçtikten sonra fiyatlar artacak mı?

4.5G’ye geçtikten sonra tarife ücretimde değişiklik olacak mı?

4.5G'ye geçtikten sonra paket fiyatım değişecek mi?

4.5G daha mı pahalı olacak?

4.5G faturayı etkileyecek mi?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4.5G'ye geçtikten sonra fiyatlar artacak mı? 4.5G’ye geçtikten sonra tarife ücretimde değişiklik olacak mı?

    Eğer telefonunuz 4.5G uyumlu ve bugün (1 Nisan 2016) tarihi itibariyle 4.5G teknolojisinden faydalanıyorsanız mevcut tarife ücretlendirmenizde değişiklik olmayacak. Kullanmış olduğunuz mevcut paket aynı şartlarda devam edecektir. 4.5G teknolojisine geçtiğiniz için herhangi bir ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Mevcut paketinizi 4.5G teknolojisi sayesinde 3G'ye göre daha yüksek hızlarda ekstra bir ekstra bir fiyat vermeden kullanabilirsiniz.

    Ancak dolaylı olarak 4.5G tarife ücretinizi arttırabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan 4.5G'nin tarife ücretini nasıl arttırabileceğini okuyabilirsiniz.

    4.5G'de paketim/tarifem yeterli olacak mı, internetim yetecek mi?

    4.5G uyumlu telefonlar listesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    4.5G uyumlu telefonlar

    4.5G telefon ayarları için aşağıda yer alan size uygun bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Android telefonlarda 4.5G nasıl açılır?

    iPhone 4.5G nasıl açılır?

    4.5G hızınızı ölçmek için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

    4.5G hız testi nasıl yapılır?

    4.5G hakkında sık sorulan sorular

    Telefonumun üst menüsünde yazan LTE ne anlama geliyor?

    4.5G'de paketim/tarifem yeterli olacak mı, internetim yetecek mi?

    brsozl brsozl (1961)