403 - Forbidden: Access is denied. hatası

Bazı web sitelerinde,

403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

şeklinde hata alıyorum ve sayfa görüntülenemiyor. Firefox kullanıyorum. Fakat aynı siteyi Chrome ile açtığımda herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Web sitesi açılırken Firefox'da neden "403 Forbidden: Access is denied" hatası alıyorum?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox ile veya Chrome gibi bir tarayıcı ile bu hatayı almanızdaki sebep silinmesi gereken  kimlik bilgisi taşıyan bir cookie, çerez olabilir. Bununu için tarayıcınızın Cookie, çerezlerini temizlemelisiniz.

    Firefox, Chome veya Internet Explorer içerisinde  Ctrl + Shift + Delete (3 tuşa) aynı anda basın.

    Açılan Tarama verilerini temizle ekranında;

    Chrome için "Çerezleri de diğer site verileriyle eklenti verilerini sil." i işaretleyin

    Firefox Clear all history (Tüm geçmişi temizle) ekranında Cookies (Çerezleri seçin)

    Internet Explorer içerisinde Delete all browsing history ( Tüm gözatme geçmişini temizle) penceresinde  Cookies and Web sites  data (Çerezler ve web siteleri verileri) işaretleyin.

    Delete / Clear / Sil /Temizle / Tarama verilerini temizle butonuna basın.

    İşlem bittikten sonra Tarayıcınızı Firefox / Chrome / Internet Explorer yeniden başlatın.

    sedapekmez sedapekmez (624)