5 yıllık bilgisayarım açılmıyor. Bataryayı söküp bekletince açıldı. Neden olabilir?

Merhaba; Casper marka laptopum (5 yillik) açılmadı, epey bi ugrastim, prizi degistim kabloyu cektim vs hicbir sekilde acilmadi. En son bataryayi cikartip,tekrar taktim. Guc dugmesine birsüre basinca geldi. Sorun ne olabilir? Islemci ayagi tamiri yapılmıştı. Fan bakımı vs.neden kaynaklanir? Cevap verirseniz memnun olurum. Kolayliklar.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    5 yıllık bilgisayar artık donanım olarak ömrünü tamamlamış demektir. Bu tür hatalar görülebilir.  Bir kere batarya ömrünü bitirmiş ya da bitirmek üzeredir. Bataryasız çalışmak daha doğru olabilir.  Daha önce de tamir görmüş. Artık bu bilgisayardan pek bir şey beklememek gerekir. Sorun fan bakımı vs ile giderilemez. Her donanımın bir ömrü vardır. Sizin laptop da artık yolun sonunda bu tür sorunlar çıkarabilir. Bunlar da normal kabul edilebilir artık.

    murat murat (12492)