5000 TL PC Toplama

GTX1070 Veya GTX1060 6GB  Olurmu ?

Ayrıca 1080P İçin 8GB Ram Yetiyormuş .

Ara Sıra Yani Nadiren 4K Oynuyacağım 16GB Gereklimi ? Boşyere 500 TL (Ayda 1 Falan )

Sadece Oyun Değil Tüm İşlerimi Yapacağım İçin Ryzen Düşündüm.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

8 GB ram ile 6 GB Ekran kartı? çok mantıksız 16 GB Ram almalısın oyunları 4k oynayıp oynayamaman RAM'e doğrudan bağlantılı değildir ekran kartıyla alakalıdır, 16 GB Ram alman sana daha fazla faydalı olacaktır. Son nesil ( Yeni çıkan ) oyunlar 16 GB Ram istiyor bunada dikkat et.

nvidiagtx nvidiagtx (690)