8 GB DDR2 RAM nereden bulabilirim?

Merhaba.

Laptop'umda 2 Adet Ram Slotu Var.

Anakart Max 8GB Ram Desteği Var.

4x2 = 8 GB Ram Bulmama Yardımcı Olurmusunuz.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "DDR 2 laptop RAM 4 GB" Google araması sonuçları (tıkla)

    Eğer anakartın AMD ise kolaylıkla bulunabiliyor ama değilse biraz zor olur. Mesela gittigidiyor yada sahibinden.com'dan ikinci el bulunabilir. Ama bu şekilde alırsan paranın satıcıya ödenmesini onaylamadan önce RAM'leri test etmeli ve problemsiz çalıştıklarına emin olmalısın.

    temmuz temmuz (12505)