8 GB RAM olan laptopta sanal bellek kaç olmalı?

Selamun aleyküm hocam başlıkta belirttiğim gibi 8 GB RAM bulunan laptopta sanal bellek kaç olmalı?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizin sanal belleği ayarlamanıza gerek yoktur. Windows ihtiyacı olduğu zaman sanal belleği istediği boyuta ayarlayarak kullanır (genelde 1 ya da 2 GB a ayarlar otomatikmen). Yani anlayacağınız üzere sanal bellek ayarlamanıza gerek yoktur...

    said82 said82 (10)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ben 9500 mb atadım sorun olurmu peki efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • HDD nizde 9,5 GB yer kaplar boşu boşuna. Sistem en fazla 1 GB ını kullanacaktır ;) said82 7 yıl önce