Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti nasıl oluşturulur?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti oluşturmak için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. WhatsApp'ı açın ve Sohbetler ekranına gidin.
    2. Menü Tuşu'na daha sonra Yeni Grup'a basın.
    3. WhatsApp Grup sohbeti için bir konu veya başlık yazın. Bu başlık, tüm üyelerin göreceği grup adı olur.
    4. WhatsApp Grup için bir fotoğraf ekleyin. Bu fotoğraf, Sohbetler listenizdeki grubunuzun yanında gözükecektir.
    5. '+' tuşuna basarak veya kişi adını girerek grup üyesi ekleyin.
    6. WhatsApp Grup üyelerini eklemeyi bitirdikten sonra Bitti'ye dokunun.
    EceKoc EceKoc (834)