BOOTMGR is compressed

Windows 7 veya  Windows Vista işletim sistemi yüklü bilgisayar açılışta " BOOTMGR is compressed Press Ctrl+Alt+Del to restart" hatası veriyor.

 BOOTMGR is compressed Press Ctrl+Alt+Del to restart hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     BOOTMGR is compressed Press Ctrl+Alt+Del to restart hatası genelde Windows 7 veya Windows Vista'da disk sıkıştırmayı devreye alıp sonrada disk sıkıştırma özelliğini devreden çıkartmaya çalıştığınızda karşınıza çıkabilir. Yerel sürücünün özelliklerine girdiğinizde ve Genel sekmesinde "Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştır" işaretlediğinizde, daha sonradan "Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştır" özelliğinin kaldırdığınızda, Windows'u yeniden başladığında "BOOTMGR is compressed Press Ctrl+Alt+Del to restart" hatası ile karşılaşabilirsiniz.

    BOOTMGR is compressed Press Ctrl+Alt+Del to restart hatasının çözümü BOOTMGR is missing hatası ile aynıdır. Windows 7 / Windows Vista DVD'si ile açılışı yapıp kısa bir onarım yapmanız gerekecek.

    BOOTMGR is compressed  hatasını çözmek için BOOTMGR is missing  linkinde anlatılanları takip etmeniz yeterli olacaktır.

    hakan hakan (15409)