Google Maps haritalara yeni bir yerin tanımlanarak kayıt edilmesi nasıl yapılır?

Merhabalar, google haritalarda herhangi yeni bir yerin haritaya kayıtlı olarak saklanması işlemi nasıl yapılır? Başkalarınında aramalarda karşısına çıkacak şekilde?

hikmet hikmet (73)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki linkden aşama aşama yapabilirsiniz.

    Google Maps Yer Ekleme nasıl yapılır? Google Maps yer ekleme ücretsiz bir işlemdir.  Doldurduğunuz formun onaylanması için bir kaç gün alabilir. Bilgileri eksiksiz doldurmaya dikkat edin.

    sedapekmez sedapekmez (624)