Hotmail oturum aç

Hotmail'in adresi mi değişti?

Hotmail'e girmek istediğimde karşıma outlook diye birşey çıkıyor.

Outlook nedir? Hotmail kapandı mı?

Hotmail hesabıma  nasıl giriş yapacağım?

Hotmail oturum açması nerede?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotmail oturum açmak için girildiğinde Outlook gelmesinin sebebi tüm hotmail hesaplarının Microsoft'un geliştirdiği yeni platform olan Outlook hesabına aktarılmış olmasından dolayı artık tüm Microsoft hesaplarının bu platform üzerinden yönetilecektir. Herhangi bir hotmail hesabı olan kullanıcı Outlook'a aynı mail adresi ve şifresi ile giriş yapabilmektedir.

    Yeni bir Hotmail hesabı veya Outlook hesabı açmak için aşağıdaki linke tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.
    Hotmail veya Outlook hesabı açmak

    Mevcut Hotmaill adresiniz var ve hotmaile girmek istiyorsanız buraya tıklayın: hotmail giriş

    ergin ergin (2539)