Instagram Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir

Instagram'a giremiyorum:
instagram giriş yaparken "Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir. İki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olduğuna dikkat et." hatası veriyor.
Instagram'a neden giremiyorum?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a giriş yaparken "Lütfen doğru bir kullanıcı adı ve şifre gir. İki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olduğuna dikkat et." hatası alıyorsanız kullanıcı adınız veya şifreniz hatalı demektir.

    Sorunu düzeltmek için şunları yapabilirsiniz:

    instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

    instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

    sedapekmez sedapekmez (624)