NRG dosyası nasıl ISO dosyasına dönüştürülür?

Internetten bir dosya indirdim ve uzantısı NRG bunu yazabilmek için ISO dosyasına çevirmek istiyorum.

NRG den ISO ya dönüştürme mümkün mü? .nrg dosyası .iso dosyasına çevrilebilir mi?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NRG ve ISO CD kalıp dosyalarıdır. NRG ISO çevirme işlemi oldukça kolaydır.
    NRG Nero dosyasıdır.

    NRG - ISO Çevirme işlemi için:

    1. NRG - ISO Dönüştürme programını indir (sadece 330KB, çok kısa) linkinden NRG den ISO ya çeviren programı indirin.
    2. .Zip dosyasını açın ve nrgtoiso.exe dosyasını iki kere tıklayın, çalıştırın.
    3. NRG to ISO programında Open tıklayarak .NRG uzantılı dosyanızı seçin.
    4. ISO File(*.iso) yazan bölüme yeni dosyanızın adını yazın.
    5. Convert butonunu tıklayın.

    NRG'den ISO'ya çevirme işlemi bu kadardır.

    NRG ISO çevirme

    cemkara cemkara (4215)