Uzmanim.net'te web sitesi tanıtımı yapılabilir mi?

Uzmanim.net'te bir ürünün veya web sitesinin tanıtımını yapabilir miyim?

hakanpekmez hakanpekmez (162)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konuda dikkatli olmanızda yarar var çünkü diğer üyeler açık açık kendi tanıtımınızı yapmanızı hoş karşılamayacak, gönderinizi olumsuz şekilde oylayacak ve hatta onu moderatörlerin kaldırması için işaretleyeceklerdir. Mantıklı, konu ile alakalı cevaplar vermeye gayret ediniz. Eğer sorunu ortadan kaldıracaksa ve konu ile alakalıysa bunu yapabilirsiniz. Cevaplarınızda soru ile web sitesinin/ürünün ilişkisini açıklamalısınız.

    Eğer paylaşımlarınızın büyük bir yüzdesi kendi ürününüz/web siteniz ile ilgiliyse muhtemelen doğru olmayan sebeplerle sitede bulunuyorsunuzdur. Uzmanim.net'in reklam oranları çok makuldür, eğer sorunun cevabıyla ilgili referans verecekseniz bunu yapabilirsiniz.

    ali ali (117)