Action webcam sorunu

Ben action kullanıyorum video çekmek için ve webcami açmak için ayarlardan açıyorum. Videoda kamera açılıyor ama sonra videoyu izledigim zaman yüzüm gözükmemiş. Kısacası webcam gözükmemiş. Ve action crackli kullanıyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

trprogamer trprogamer (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kardeşim genelde Mirillis Action! en iyisidir fakat ayarlamalarını yapamamış olabilirsin. Webcam özelliğini ayrıca programlar oluyordu. Onları kullanabilirsin. Webcam ı o programla, çekimide Mirillis Action! la yaparsın. ;)

    akif52 akif52 (34)
    7 yıl önce cevaplandı

      camtasia zaten bende var ve oyun video su çekilmiyo camtasia studio yla

      trprogamer trprogamer (1)