Adaptör Isınması

Arkadaşlar benim laptop umun pili bozuldu.Bu yüzden uzun bir süredir şarjdayken kullanıyorum bilgisiyarı.Daha önce adaptörüm bu yüzden bozuldu içindeki devre mi ne çok uzun süre açık kaldığından yanmış.Adaptörü nasıl soğuk tutabilirim

buraktasci buraktasci (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok uzun süre takılı kalmamalı. Özellikle bilgisayarı kapattığınızda prizden ve bilgisayardan çıkarın. Bilgisayarın kendi adaptörü mü? Volt amper değerleri uyuyor değil mi?

    paristanbulima paristanbulima (228)
    8 yıl önce cevaplandı

    • kendi adaptörü volt amper değerleri de uyuyor buraktasci 8 yıl önce
    • Bilgisayarla da alakalı olabilir adaptörle de. Bilgisayarın ısınma durumu nasıl? paristanbulima 8 yıl önce