adblock engellenmiş reklam istatistiğini android'e aktarma

laptopta win10 kullanıyorum. adblock'ta istatistiğim:

"Engellenmiş Reklamlar:

Toplam: 97222" şeklinde. bu istatik sıfırlanmadan bunu android işletim sistemli telefonuma kopyalamak istiyorum. bunu istatistik sıfırlanmadan yapmak mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapılır?

kiva kiva (8)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    peki. yardıınız için teşekkür ederim. sanırım bu durumda windows 10 yüklü bir cihazda da olmayacaktır.

    kiva kiva (8)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Aynen öyle. brsozl 8 yıl önce

    Adblock'ta herhangi bir hesap sistemi olmadığı için cihazlar arasında bir iletişim bulunmuyor. Bu nedenle orada bulunan istatistiğin Android cihaza geçemeyeceğini düşünüyorum.

    brsozl brsozl (1961)