adobe flash player çıktı alma

Öncelikle herkese merhaba, adobe flash player ile açılan bi ders uygulaması var. Slayt gibi bir şeyin içindeki test ve yazıları almak istiyorum ama yazdıramıyorum, ekran alıntısı almak için küçültürsem de çok bulanıklaşıyor. A4 boyutunda bir sayfa ama onu yazdıramıyorum. Adobe flash playerda kopyalama yapalir miyiz?

hcy043 hcy043 (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash player ile oynatılan videodan kopyalama yapmak mümkün değil. Ancak ekranı durdurur ve yazdırmak istediğiniz görüntüyü yazıcıya yollayabilirsiniz.

    Windows da bulunan ekran alıntısı aracı  ekran görüntüsü almanızı ve yazdırma yapmanıza olanak verir.

    Ekran alıntısı aracı ile Flash video üzerinden bir kareyi yazdırabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)